Dodawanie fachowca
  • Uruchom własną stronę internetową w domenie *.zepsute.pl (RWD)
  • Dotrzyj do tysięcy klientów z Twojego miasta
  • Zadbaj o profesjonalny wizerunek w Internecie
  • Nie płać za kontakt z klientem
  • Zbieraj opinie od prawdziwych klientów dzięki kodom
    Mówimy "nie" fałszywym opiniom
Rejestracja fachowca dostępna jest tylko na komputerach, przepraszamy.
  Lite Standard Professional
Pełny wpis w strefie fachowca
Możliwość wyboru kategorii świadczonych usług oraz obszaru działalności
Wybór województwa i miasta lub wielu miast świadczonych usług
Automatyczne wyświetlanie w wybranym rejonie na podstawie miasta
Twoja wizytówka będzie prezentowana użytkownikom serwisu tylko w wybranej przez ciebie lokalizacji (województwo, miasto lub województwo i wpisane po przecinku miasta).
Automatyczne wyświetlanie w zależności od kategorii świadczonych usług
Twoja wizytówka będzie prezentowana dla użytkowników tylko w wybranej przez nich kategorii sprzętu. Jeżeli wybierzesz że naprawiasz np: Pralki z działu AGD, twoja wizytówka będzie prezentowana tylko dla użytkowników którzy klikną ikonkę pralki z działu AGD w strefie fachowca oraz w strefie zepsutych rzeczy.
Własna strona internetowa w domenie zepsute.pl np : https://agd.zepsute.pl
W ramach wizytówki Standard oraz Professional otrzymasz własną wizytówkę z adresem punktu serwisowego, z danymi kontaktowymi, z możliwością wgrania logo firmy oraz dodatkowych zdjęć.
-
Odbieranie zapytań od użytkowników szukających fachowca
Kiedy użytkownik szukający kogoś do naprawy np : Telefonu komórkowego w Warszawie, kliknie na link "Wyślij zapytanie do wszystkich fachowców" - otrzymasz wtedy wiadomość e-mail oraz informację na smartfona o szczegółach usterki z proponowaną kwotą za naprawę. Będziesz mógł odpisać użytkownikowi na ofertę w szybki sposób przez wewnętrzny komunikator portalu.
   
-
Dodawanie opinii o usłudze
W ramach wizytówki Standard oraz Professional klienci będą mogli dodawać swoje własne opinie o usłudze. Otrzymasz wtedy powiadomienie na adres e-mail i telefon komórkowy o wystawionej opinii.

Pamiętaj aby dodawanie opinii zabezpieczyć kodem.
-
Zabezpieczenie dodawania opinii kodem
Kiedy opcja zabezpieczenia będzie aktywna, opinię o Twojej usłudze będzie mogła dodać osoba która rzeczywiście skorzystała z Twoich usług. Czterocyfrowy kod zabezpieczający jest łatwy do zapamiętania. Bez kodu nikt nie doda opinii. Kod możesz zawsze zmienić.
-
Raporty o próbie dodania opinii z błędnym kodem
Kiedy opcja zabezpieczenia będzie aktywna, opinię o Twojej usłudze będzie mogła dodać osoba która rzeczywiście skorzystała z Twoich usług. Czterocyfrowy kod zabezpieczający jest łatwy do zapamiętania. Bez kodu nikt nie doda opinii. Kod możesz zawsze zmienić.
-
Komentowanie dodanej opinii
Kiedy ktoś już doda opinię o Twojej usłudze, możesz mu wystawić komentarz jako odpowiedź. Odpowiedź na komentarz będzie dostępna i widoczna pod dodanym komentarzem.
-
Prezentacja cennika podstawowych usług
Dodając wizytówkę Standard lub Professional będziesz mięć możliwość wpisania cennika usług świadczonych w Twoim punkcie serwisowym. Cennik będzie widoczny w karcie opisowej twojej wizytówki.
-
Powiadomienie o dodanej zepsutej rzeczy z kategorii świadczonych usług
Kiedy ktoś doda do działu 'Strefa zepsutych rzeczy' nowy wpis, którego kategoria będzie się pokrywać z obszarem twojej działalności, otrzymasz wtedy powiadomienie na e-mail z linkiem do zepsutej rzeczy.
Dodatkowym warunkiem jest to, że nowy wpis musi posiadać cenę sprzedaży zepsutej rzeczy a obszar działalności musi mieć wybrane przez Ciebie 'Skupowanie uszkodzonych rzeczy'
- -
Prezentacja wizytówki w "Strefie zepsutych rzeczy"
Kiedy ktoś doda do działu "Strefa zepsutych rzeczy" nowy wpis, którego kategoria będzie się pokrywać z obszarem twojej działalności, wtedy na karcie zepsutej rzeczy pojawi się twój wpis pod tytułem "Ekspert z twojej okolicy naprawiający ten produkt".

Przykład : Jeżeli naprawiasz laptopy w Warszawie i ktoś doda wpis o zepsutym laptopie do działu "Strefa zepsutych rzeczy" to gdy ktoś z Warszawy wejdzie na ten wpis zobaczy twoją reklamę jako eksperta od napraw laptopów. Wpis wyświetla się w rotacji z innymi wpisami wizytówek "Professional" a jego czas wyświetlania nie jest ograniczony.
- -
Obecność innych reklam w wizytówce
W dziale "Strefa fachowca" przy wizytówkach "Lite" będą prezentowane reklamy w formie kontekstowej. Wybranie wizytówki "Standard" lub "Professional" gwarantuje zupełny brak reklam innych firm na stronie Państwa wizytówki.
- -
Możliwość wgrania logo oraz dowolnych zdjęć -
Dane kontaktowe punktu serwisowego -
liczba darmowych wyświetleń wizytówki w formie reklamy - 100 300
Podpis w całym serwisie Praktyk Fachowiec Ekspert
Własna mapka dojazdowa na stronie wizytówki -
Imię oraz nazwisko wymagane do rejestracji - -
Brak opłat za kontakt z klientem
Własna bezpieczna strona z certyfikatem SSL -
Pozycja na liście wyszukiwania Trzecia Druga Pierwsza!
Cena za wpis / rok 0 zł 99 zł 299 zł
 
Podane na tej stronie ceny są cenami netto do których należy doliczyć VAT w wysokości 23%. Na zakupione usługi wystawiamy faktury VAT.