Strefa pomocy

Strefa pomocy / Strona główna

prosta prezentacja listy

Postów : dużo
07:20:04 - 19 / 03 / 2019
Zgłoś post

klapke do modemu HUAWEI E3372h

Ostatnia odpowiedź : - ...brak odpowiedzi, kliknij aby dodać nową... , -
liczba odpowiedzi : 0
Anonimowy - Postów : dużo

W tym dziale znajdziesz tematy pomocy dotyczące najczęstszych uszkodzeń telefonów komórkowych. Oprócz opisów odnośnie usterek, znajdziesz tutaj porady dotyczące samodzielnej naprawy swojego smartfona. Popsuty smartfon? Szukaj pomocy właśnie tutaj

Dział w którym znajdziesz informacje odnośnie naprawy komputerów stacjonarnych ,komputerów typu laptop oraz tabletów. Jeżeli posiadasz zepsuty tablet, laptop czy komputer stacjonarny, ten dział jest dla Ciebie.

Dział prezentuje informacje odnośnie najczęściej występujących usterek w sprzęcie AGD. Zadaj pytanie odnośnie uszkodzenia lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowej lub ulubionego tostera. Zawsze znajdzie się ktoś, komu ulubiony ekspres do kawy zrobił za zimną kawę.

Dział prezentuje informacje dotyczące najczęściej występujących usterek w sprzęcie RTV. Zadaj pytanie odnośnie uszkodzenia telewizora, kina domowego, czy radio budzika.

Dział poświęcony naprawie pozostałego sprzętu nie będącego w grupie AGD / RTV. Wszelkiego rodzaju elektronika, części mechaniczne - można wymieniać w nieskończoność. Zapraszamy :)

Podziel się informacją o punktach napraw sprzętu w twoim mieście. Oddanie do naprawy to jedno, odebranie naprawione sprzętu i działającego dalej przez długie lata to drugie. Znajdziesz tutaj informacje jak się sprawdzają punkty napraw.

W tym dziale znajdziesz informacje odnośnie tego jak zdiagnozować usterkę która wystąpiła w twoim sprzęcie. Zanim udasz się po pomoc do zakładu naprawczego, zadaj pytanie tutaj a być może ktoś ci podpowie co zrobić aby uratować twój sprzęt.

W tym dziale możesz wystawić na sprzedać uszkodzoną lub zepsutą rzecz, może ktoś kupi na części. Wiele uszkodzonych rzeczy zawiera wartościowe elementy które mogą dać drugie życie innej zepsutej rzeczy.

Inne

2

W tym dziale znajdziesz informacje odnośnie rzeczy nie uwzględnionych w działach powyżej. Masz pytania lub wnioski odnośnie działania serwisu? Chcesz zaproponować zmianę w serwisie? Zapraszamy.